Monday, July 6, 2015

Grey Maxi Dress

Une cmendem pas blerjeve te zgjuara,por me shume me pelqen kur te tjeret i konsiderojne "jo fort te zgjuara" pasi mund te jene der diku dhe te guximshme apo te cuditshme.
Sfida qendron tek mbushja  e mendjes qe dhe te tjeret ti konsiderojne ne fund  te zgjuara dhe te guximshme.Blerjet e zgjuara pergjithsisht konsiderohen ato qe kane me shume perdorim (si i themi ne gjuhen e perdistshme qe i kane hallall leket) apo qe bejne boom colpo qe me heren e pare.
E kur keto perfshijne artikuj ... le te themi "pambuku" atehere shija e fitores vjen dhe me e embel.
Fustani maxi gri pambuku sa komun aq dhe modern vjen si nje blerje e sezonit pra jo ne sales.
Pare me syrin skeptik eshte nje fustan qe "ndoshta" sdo kishe guximin ta vishje edhe nese do ta falnin,pooor pse jane sfidat!
Per t'ju mbushur mendjen dhe ju qe nje fustan pambuku mund te beje boom edhe gjate paradites duke mos hequr dore nga komoditeti me nje ngjyre te forte si koralja,sikurse mund te konkuroje cdo fustan elegant gjate pasdites nese kombinohet me takat me seksi qe keni vjen me porosi posti i sotem.
Une e tentova ju mbetet ju t'ju "prishet mendja" ose rregullohet ne keto raste :DNo comments:

Post a Comment

Total Pageviews