Thursday, October 8, 2015

Liu Jo

Dje ishte pervjetori i 5-te i Liu Jo ne Shqiperi. 
Eventi i organizuar me klas nga Class ishte menduar si nje koktejl ne rruge e brenda ne dyqan i cili ndodhet ne katin e pare te Vesa Center. Pervec prezantimit te koleksionit te ri,kishte dhe shume dhurata per te ftuarit si dhe nje shorte me cmime super speciale.
Zgjedhja ime kesaj rradhe ishte nje look i vecante me kombinimit e grise se erret me rust,messy hair dhe kapele me syze optike dukej gati gati si nje ngacmim per te mos u njohur.
Por nuk mund te them qe nuk me njohen :) edhe kesaj rradhe Sharminstyle strikes again!

Photography is Courtesy of Genti Onuzi1 comment:

  1. Kombinim i bukur shume. Ngjyra "rust" dhe gri jashtzakonisht bukur kombinohen ne cdo rast. Pantollonat sikur te ishin te gjate deri ne fund ose me te ngusht aty ku jane? Shume e vecant, shume bukur :). You rock

    ReplyDelete

Total Pageviews