Friday, October 9, 2015

Wool Long Vest

Koha perfekte per te nxjerre jeleket e gjate dhe per te qene IN ne kete mot te zymte.
Jeleket kete sezon kane vec nje rregull TE PERDOREN nuk ka rendesi cfare gjatesie apo materiali kane,me cfare do i veshesh e rendesishme eshte ti nxjerresh nga garderoba apo (ti fusesh ne garderobe nese nuk i ke blere akoma) dhe ti perdoresh.
Mos dil fare para pasqyres cdo jelek i gjate eshte i bukur ose une te pakten e pelqej shume sepse mbi te gjitha dhe mbulon shume dhe dukesh super cool.
Kesaj rradhe kombinimi ishte shume i vecante sepse nuk shkova per dicka te zakonshme pants apo midi dress,por per nje maxi dress te ngushte i cili dukej nen jelek.Edhe takat ombre ishin ne linje me veshjen edhe pse binjakja preferoi te sheshtat me maskuline.
Nuk po zgjatem me ju gjykoni vete ne kam te drejte apo jo...

1 comment:

  1. wowww, jo bukur por PERFEKT. Dy lloj kepucet shkojne shume, por me bukur ne kete rast me duken takat. Po per dite me te ftohta, e preferon fustanin me menge te gjata?

    ReplyDelete

Total Pageviews