Wednesday, October 21, 2015

Looped Rope Belt

Cfare pritet te jete ne mode gjate ketij dimri duket sa modeste aq dhe domethenese!
Rripat!
Ka vend per te gjitha shijet me besoni nga te gjere e me tokza e der te holle e tip litari.Nga gjithe gama e propozuar ishte 1 tip rripi qe mua me provokonte ai tip laku prej lekure e cili eshte rikthyer fuqishem ne mode dhe aplikohet fare mire me fustane mbi triko e mbi pallto.Duket se do e hasim pafund kete sezon ndaj une nuk  prita me gjate dhe po e sjell sot ne nje forme disi trendy me nje fustan Camel me kopsa para fillim mbarim dhe kepuce brogue.
Kapelja me syzet rrumbullake duket se nuk ja merr fare vemendjen rripit i cili kete sezon pret ti mbaje gjate prozhektoret drejtuar drejt vetes duke u kthyer ne aksesorin me te rendesishem te sezonit.
1 comment:

  1. Shume bukur Estela, me pelqen shume qe rripi mund te Beje pune per te dyja llojet e veshjeve. Edhe tek fustani terheq gjuthe vemendjen e duhur Por Edhe mbi ate xhaketen e lehte qe ke perdorur duket dhe bie shume ne sy. Komplimente!

    ReplyDelete

Total Pageviews