Tuesday, October 20, 2015

Superstar

Nuk do e kisha besuar kurre qe do vinte nje dite qe une do enderroja atlete, dhe qe do ishin atletet qe do me benin te ndihesha nje yll. Nuk ka rendesi me cfare do i kombinosh pasi Adidas Superstar shkojne me cdo gje vertet,nga kostumet e meshkujve e der te fustanet serioze apo fundet e dantelles. Ato i gjen ne cdo blog ne cdo reviste si dhe ne cdo familje madje mund te themi qe shumekujt i ka ndezur nostalgjine e dikurshme. pas suksesit te Stan Smith duket se stafeten e kane marre bindshem ato Superstar.
Combo kesaj rradhe eshte e kushtezuar nga koha e paqendrueshme me rreshje te here pas hershme ndaj dhe formula eshte pak mikse. nje shirt dress serish i bardhe me xhepa qe ndryshon vetem pak centimetra nga perparsja qe vesha ne Mad Day nderkohe qe trikoja e leshit ngjyre ndryshku vjen kraheve dhe e veshur por dhe e lidhur ne mes si nje opsion sa sport aq dhe praktik.
Nuk e di nese e mendoni si mua por veshja vertet eshte nje opsion shume i mire per fundjavat ne Tiranen me shi.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews