Friday, October 30, 2015

Stuck in Camel


Une duhet te jem e cmendur e pranoj !
Eshte dita e trete rradhazi qe vesh Camel,duket vertet sikur nuk jam nderruar fare e pranoj,por me besoni qe dhe per nje detaj krejt indiferent per syrin tuaj,mua cdo gje Camel me behet e domosdoshme dhe e deshirueshme!
Ndaj kesaj rradhe ishin menget e gjera dhe gjysem golfi i kesaj trikoje qe me bene te sillja nje veshje casual dhe bazike, Pantallona te ngushta me taka per nje look aspak impenjativ por njekohsisht terheqes sa duhet.
Floket nen golf edhe pse per binjaken time jane budallalleku i rradhes vijne si trend i vjeter por per te vene dhe theksin te Bluza eshte e re :)


4 comments:

Total Pageviews