Monday, January 18, 2016

Celebrating Best STYLE Class Awards 2015

E cfare vlere ka nje cmim nese nuk mund ta ndash ate me miqte?
E ne rastin e cmimeve Class Awards meqenese jehona e tyre nuk ishte ajo qe prisnim,asnje trofe asnje kurore atehere u sigurova qe kuroren ta vendos vete. Nje feste private me miqte me te mire ne ambjentet e Bar Deniro me muzike me DJ dhe nje minibufe e pergatitur me shume dashuri nga duart e... (Se per pak desh thashe nga duart e mia) dados dhe mami Keles.
Dress Code i veshjes ishte si per blog ndaj premtimi eshte premtim fotot e postit jane atmosfera reale ndaj dhe do gjeni versionin bruto te fotove qe eshte dhe me simpatik.
Urimi ne keto raste ishte dhe me per te qeshur nga Lart e me Lart e der te Mot me mire apo Te trashegohesh:)
Po le komente ne foto keshtu dhe mund te harxhoni pak kohe me to duke i shoqeruar.

Kur thone zgjidhe shoqen me te mire se vetja kane parasysh fiks mami Kelen.

Motra binjake per te cilen disa goje te liga thone qe eshte me e bukur se une... boooh :)
Best Photographer and friend qe nuk e lame te prekte armen e ftohte per nje nate
The one and only
Tejet i bezdisur qe duhet t'ja vari gruas. Komenti per kuroren Ke kaluar nga varrezat?!
... dhe ja ku vjen fshirja
Nderkohe Diego Sanches de Palomba nuk humb rastin


Cifti qe e ka rekordin 12 min pa njeri tjetrin ...apo ishte 8 eee
Edhe ju tha DonaCo mos qesh ti prape
Leather dress is always a good idea
Im sexy and i know it


Ah po tani u kujtova pse qeshnim. Motra ime kishte frike mos i mbaroja pijen.Hera e pare ne 15 vjet qe njihemi qe kercej me kunatin
Dhe sic mund te kuptohet ishte nje kercim i shkurter se u bene 8 minuta :)

Fotografet nuk i kane qejf shume fotot
Halla e madhe kuptohet gjysmen e rrobave e kemi njesoj por i veshim ndryshe


DJ preferonte ti mbante syte mbyllur me ato gra te harbuara
Kur e ke burrin ne Gjermani ( love u halla Boba)
Black and White safe zone

Kemishat e barsha nderkohe punojne

Dancing couples


...pas mesnate alkoli ben punen e vet

Po ju lajmeroj nuk eshte puthja e fundit qe do shikoni


...jeni gati
Ja tjetra
Se vellain nuk e kemi keshtu te paturp
They shine line diamonds
The six of us


Me shume se binjake dukemi si trinjakeMacja dhe miu
Long hair should be cut qe ti bej une extensions
Arsi i shpejte si rrufeja
Kur ste lene te pozosh

Kur puth nje dore me lesh
Love wins
Elida njekohsisht dhe karta ime e kreditit :)


Te fundit e Moikaneve jane dhe ata qe kane bere fushaten me te madhe, nderkohe qe askush nuk foli per stil veshje apo blogje...
1 comment:

Total Pageviews