Friday, January 29, 2016

Winter Faves

Tashme nuk ka me dyshim qe une jam me shume ne linje me uljet se sa me motin.
Madje me motin s'kam lidhje fare,edhe pse ai eshte po aq i paqendrueshem si une mendoj se te dy shkojme ne drejtime te kunderta nuk jam ende e bindur kush i shkon pas kujt.
Sot nuk ishte aq dite e ftohte por who cares,une duhet te vishja jorganin tim!
Sot ne kete post vij praktikisht me 4 artikujt me te pelqyer te mite per stinen e dimrit.
Xhupat jorgan te cilet s'kane me nevoje per koment se jane kudo,fustanet oversized akrilik ,atletet Adidas Superstars dhe syzet Ray Ban.1 comment:

  1. I definitely enjoying every little bit of it. It is a great website and nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog, and have some great contents. Keep up the good work. custom website design service

    ReplyDelete

Total Pageviews