Wednesday, January 20, 2016

Wrap Skirt

Nuk e di per ju por per mua e veshura trashe eshte nje stermundim. Ne fillim duhet te mendosh shtresezimin i cili ne kete mot te ftohte nuk te le te levizesh e me pas temperaturen 40 grade ne zyre e cila nuk pranon me shume se nje shtrese.
E nder keto 2 dilema te medha padyshim eshte dhe blogu ne mes nje veshje te denje per te,qe te kete nje risi brenda. Fundi me te hedhur me qime (apo pelice e shkurter) me dopiopet duket se i mbush gjithe pritshmerite,me golfin gri te erret ne te zeze i cili eshte dhe artikulli me IN i momentit duken nje kombinim qe gjen rrugen e mesme mes zyres dhe dimrit dhe ne linje me blogun.
Syzet metalike jane perfekt per diellin e ketyre diteve edhe pse temperaturat kane qene shume te uleta dhe cizmet me take te plote ndihmojne te kalosh me sukses ndonje pellg surprize.
Edhe pse une jam ende me rrufe prape sakrifices te shkrepnim disa foto flash nuk i bera bisht.
Duke shpresuar te jeni ngrohte ne shtepite tuaja po ju le nen shoqerine e fotove te shkrepura.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews