Friday, January 22, 2016

Embellished Sneakers

Atletet me zbukurime jane prej dy vjetesh nje artikull tmerrsisht i deshiruar dhe i konsumuar nga fashion bloggers por dhe adhuruese te modes ne mbare boten.
Sapo Dior e ngriti ne nje tjeter dimension atleten me take running duket se gjithe femrat aprovuan ta veshin me cdo gje,nga fundet tulle e der te strecet e xhinset fustane akriliku apo dhe veshje me klasike e te cmendura.Keto atlete rrinin me cdo gje.
Ndaj nuk eshte aspak cudi qe sapo doli versioni nga Zara shume here me i perballueshem une te isha te kasa me atletet e mia ne dore (who cares nese eshte nata e Krishtlindjeve?! pasi keshtu ka qene kur i bleva)
Nuk e di nese ju do i aprovoni dhe keni te njejten ndjesi si une por une vertet mendoj se jane nje blerje e zgjuar.Sot vijne me nje kombinim Sport Chic me kombinime te ndryshme materialesh ku dominon ngjyra e zeze!
Bluzat me shkrime jane nje tjeter trend qe se fundmi kane pushtuar zmerat lehtesisht te pushtueshme te adhuruese te modes.Nuk ka rendesi cfare shkruajne ne to,mjafton te jene Funny.
Nje kombinim i thjeshte qe te pergatit per nje Weekend te mbare!
2 comments:

  1. Me pelqen shume (thumbs up). Tani, një pyetje: nuk te thajne qafat e kembeve goce? ��

    ReplyDelete
  2. I definitely enjoying every little bit of it. It is a great website and nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog, and have some great contents. Keep up the good work. custom website design service

    ReplyDelete

Total Pageviews