Tuesday, January 5, 2016

Quilted Coat

Ju pata paralajmeruar qe do ju merzisja me keta xhupat e fryre dhe qe do beja namin dersa te gjeja nje ashtu me ndarje te medha te mbushur  dhe shume te gjate.
Si ai i Rihannes pra pse cuditeni?!!
Dhe pas hulumtimeve te shumta gjate me ne fund fatet tona u takuan dhe xhupi erdhi ashtu sic e kisha enderruar i zi i gjate dhe me kapuc me pellush.
Artikulli me i nevojshem ne prag te dimrit te ftohte i cili do cuditeni sa comfy por dhe trendy do ju lejoje te jeni.
Une zgjodha ta sjell me nje total black me loafers dhe pants dhe me besoni qe i buzkuqi kaf me syzet mjaftonin te me benin te ndihesha e permbushur.


My Fav Quilted Coats or Padded Coats
COS
Mango
Asos
Asos

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews