Monday, January 25, 2016

Monday in Colors

Ndonjehere te henat jane nje gare e vertete ku ti nga e hena ne te hene thyen rekordet qe ke vendosur vete. Rekordi i pare eshte qe cohesh me zilen e shtyre vetem 2 here e imagjoni dot, une qe ngrihem vetem kur i hap deren dados ose aq me keq kur shoh nje njeri neper shpi prape dadon. Rekordi tjeter dush floke dhe dhembe ne 12 minuta, nuk me besoni?! Epo mire vleresoni rezultatet. Ne keto kushte nje tjeter rekord eshte outfiti ti duhet te zgjedhesh nje veshje pa drita qe mos te zgjosh femiun dhe burrin, kur themi pa drita nenkuptojme dhe qe te kesh thyer qafen 3 apo 4 here neper pizhamat qe ke hedhur ne shesh dhe te jesh perplasur 2 here me kapakun e dollapit ne perpjekje per te mos bere zhurme. Kepucet ne kete te henen e rekordeve  e veshtireson dhe nderrimi i kutive qe ka pasion ime bije e vogla. Une kepucet i mbaj mend nga emrat ndaj te henen nuk me mjafton te zgjedh emrin pot njekohsisht dhe enigmen te cila kuti do i kete futur kesaj rradhe femiu im. Ne kete perpjekje per te thyer rekordin qe te coj vajzen e madhe vetem me 4 minuta vonese ne shkolle gjeni si me poshte veshjen rekord.1 comment:

  1. I definitely enjoying every little bit of it. It is a great website and nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog, and have some great contents. Keep up the good work. custom website design service

    ReplyDelete

Total Pageviews