Monday, January 11, 2016

Faux Fur Coat

Nese kete dimer nuk ke pak fur pellush ti nuk vlen faaare.
Nuk ka rendesi nese eshte shall pelice apo jake pallto apo shume i madh apo i shkurter ladylike,kete dimer ju mund te rrini ngrohte dhe me stil me nje pelice kraheve.Apo duhet te them pellush?!
Ok u kuptuam qe me mire fake se original!
Une e kam te pamundur te largohem nga zona neutrale ndaj dhe kesaj rradhe zgjedhja ishte camel,nje kombinim bazik me pantallona te zeza e taka nude. Aksesoret gold si syzet RayBan dhe ora Casio e bejne veshjen pak me casual.
Nje model flokesh natyral dhe i kuqi mandator per nje look 24k komfort klas kontenporan ...ok dorezohem 3k atehere.
Ju uroj nje jave sa me te mbare dhe plot diell sic nisi dhe sot.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews