Wednesday, June 29, 2016

Theth 2016


Fillimisht me lejoni te them qe Thethi ishte nje vend i mrekullueshem ,te cilin duhet ta vizitoni patjeter duke marre me vete shpirtin e aventures dhe jo 35 veshje si puna ime :D
Po vertet edhe ndonje rrobe merreni se asnjehere nuk i dihet.
Per shembull ne na thane qe ate dite qe mberritem organizohej dhe MISS-i i bjeshkeve ndaj si te mos merrte pjese Missi i pjeshkeve me palat e saj te korentit.
Gjate udhetimit kuptova dhe stilin qe me perfaqson mua Inappropriate apo i Pavend thene shqip,i cili ne fund nuk rezulton dhe aq i papershtatshem pasi avantazhon duke dale nga skemat.
Dita e pare na gjeti me xhinse te grisura dhe Tshirt ne mengjes dhe fustan me pala korenti pas drekes dhe me rroba banjo mbasdite e fustan kemishe nate e bomber ne darke.
Jo keq per nje blogere malesore me floke te rruara :)
Nderkohe vendet qe vizituam diten e pare ishin Ballkoni,Kisha e fshatit Theth, Kulla e Ngujimit si dhe Ujevara e Grunasit Kanionet.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews