Friday, June 3, 2016

Bold & Beautiful

Disa njerez nuk jane prodhuar per te qene te zakonshem. Dhe natyra e tyre duket e guximshme kur ne fakt ata nuk dine te jene ndryshe. E kerkojne vemendjen me te pandergjegjshmen pasi kjo u jep emocion dhe adrenaline. Dhe une smund te ndaloja te nje koke tulle kur mund te sjell dicka tjeter po aq tulle. Nje veshje kontroverse qe sigurisht nuk e kam shpikur une por qe rrin shume mire me temen "bold & beautiful". 
Mora shume komente per floket po ai me i bukuri ishte i Lorest vajzes se madhe. MAMI na felliqe tha! Pse moj mam i  them? Sepse qepare kaloi nje goce me mamin e saj dhe e pyeti per ty a je cun apo goc?! 
Dhe per ti vertetuar qe jam ende goce sme mbetet vetem te vesh sytjenat mbi tshirt.
Sepse nderkohe nuk me duhet te vertetoj me "cmendurine" :)
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews