Monday, June 20, 2016

Top Music Awards

Zgjedhja ime per naten e zbulimit te Nominimeve te Top Music Award ishte nje zgjedhje qe une personalisht mezi e prisja.
Pasi eshte nga ato outfitet qe me te gjitha detajet eshte marre stilisti ti duhet te sjellesh vetem koken
Cdo outfit apo produkt me aplikacione eshte dhe me i deshiruari i sezonit pasi sjell tendencen me IN te momentit.Ndaj dhe aplikacionet qe stilisti kish vendosur ne fustan dhe kepuce mua me mjaftuan te ndihesha super e vecante edhe me sheshka platforme.
Ambjenti ishte Club ndaj gjithcka qe duhet te kishe ishte ekstravaganca ne zgjedhje dhe per momentin mendoj se sheshkat e arrijne me shume takat.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews