Wednesday, September 28, 2016

Blocked Heel

Mikesha te dashura po ju paralajmeroj mos beni fare rezistence.
Maja katrore taka trapez apo kuboide nuk eshte me nje risi. Dhe nese mendoni se nuk do vishni kitten heels apo lartesine e "kepuceve te plakave" atehere gaboheni rende.
Vjeshta eshte e gjitha e dedikuar per to. Ju kishte paralajmeruar Chanel Gucci dhe Prada por ju prape ishalla JOOOO tashme nuk keni nga t'ja mbani,ndaj thojini lamtumire majes per disa kohe.
Une kam zgjedhur nje designer italian i cili i ka plotesuar te gjitha kerkesat ne nje kepuce roze e zbehte me gjuhen gri me dizenjo lekure gjarpri,ne versionin e kepuce-sandaleve me majen para te hapura po e deklaroj qe keto do jene te preferuarat e mia per kete sezon.
S'mund te mos i sillja me Gri ne nje jumpsuit serioz "i thencin" dhe syzet pasqyra nga Dior. Nje veshje aspak e mundimshme por ne te njejten kohe e ndertuar mire ky vemendja mbetet aty tek  jane takat katrore
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews