Sunday, September 25, 2016

Fur Flats


Isha gati duke u mburrur per blerjen time te fundit e cila vinte nga Milano pa dogane ,isha aq entuziaste qe kisha blere te njejtat sheshka me Linda Tol e shume bloggers te tjere,bera dhe kontrollin qe ketu nuk e kishin sjelle si model dhe thashe te vesh fitoren time.
Por jo nuk qenka e thene qe une te bej reklame me xhiron e pare me ngelen ne dore e ne kembe bashke thuaj.
Javet e modes po na mesojne se sa me te pamundimshme e bazike te jene zgjedhjet tona aq me shume sukses do kemi,ndaj une kesaj rradhe erdha me nje look klasik e bazik bardhe e zi me pardesyne camel e cila duhet te kombinonte me leshin e kepuceve apo me kepucet e leshit dhe me syzet e mrekullueshme Miu Miu. E me kete zgjedhje nuk i lashe gje mangut as Natalia Shoestoves e cila dhe ajo ka preferuar floke te prera shkurt per MFW.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews