Tuesday, September 20, 2016

De Niro

What IF te pakten nje nate te vishesh per partnerin pa asnje arsye,edhe pse ai nuk ka per ta vene re sepse per te je gjithnje "e bukur" (ne endrrat e mia).
Dhe ti pelqesh partnerit qe fale profesionit kalon ne skaner 300 femra ne dite duket mission impossible,por une do e tentoj me te zezen dhe buzet e kuqe.
Edhe pse ky i imi duket si ata mesuesit qe gjejne gabimin kesaj rradhe vetem u pertyp dhe s'beri ndonje koment qe te detyron te fshihesh poshte banakut por te pozosh denjesisht para tij.Te kuptohemi fotot nuk do ishin dokumentim i ngjarjes Vishu per Partnerin nese s'do ishte duke rene shi ndaj falenderimi shkon per Lorest fotografen dhe pronarin e lokalit qe na dha leje per fotot :P
Fotot me pronarin jane PRIVATE :)


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews