Saturday, September 17, 2016

Dolce Casual

A nuk ju ndodh dhe ju qe pasi  keni veshur nje fustan per nje darke t'ju vije deshira te mos e lini varur ne dollap? Se fundmi i keni te gjitha mundesite, pasi cdo fustan koktejli tashme mund te kombinohet me sheshka apo atlete pa asnje problem,madje do beni dhe figuren e interesantes ne rruge.
Une kesaj rradhe e provova me nje fustan Dolce dhe me sandale galdiators.Nuk munguan vethet ne linje me printet e fustanit dhe canta e vogel nga Tosca Blu.
Meqenese nuk doja ti humbisja klasin qe perfaqson designer-i vendosa qe syzet te jene klasike dhe Miu Miu ka menduar fiks per kombinimin tim duke sjelle skeletin me ujra dhe xhamat pasqyre e lehte  kafe. Sic e ve theksin gjithmone veshja qe te jete e bukur duhet te jete e pamundimshme nderkohe qe "shkrepja e fotove" duket se eshte komplet tjeter gje.Se fundmi me duhej ti kerkoja ndihmen dhe njekohsisht te falenderoj per fotot nje mike qe rastesisht ndesha ne rrugen perballe Drejtorise se Policise. Kjo eshte ajo qe mundem te benim :D
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews