Friday, September 23, 2016

Wake Up @topchannel

E kush mund ta mendonte qe "per nje like me shume" do zgjoheshim qe ne 6 te mengjesit per te qene pjese e emisionit Wake Up ne Top Channel.
Bej shaka pasi per mua ishte kenaqesi e vecante te isha ne nje studio live me miken e fotografen time te preferuar Soela Zani,ndaj nuk e mendova 2 here ftesen.
Pastaj si dreqin mund te mos pranoja kur parashikohej qe fotografia te kishte dhe cameran me vete e keshtu posti do ishte i plote. Ajo qe nuk prisnin pervec simpatise se Islit e Enos ishin keto ambjente te mrekullueshme ne Top Channel ku urojme te kthehemi serish per nje set tjeter.
Une zgjodha nje look casual me fruda te ekzagjeruara bardhe dhe blu cobalt. 
Nese doni te ndiqni biseden mund ta beni duke klikuar ketu  nderkohe qe jam ne pritje te komenteve dhe opinionit tuaj per Lajkat.
  

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews