Friday, September 30, 2016

T Revolution

Fale dhe Maria Grazia Chiuri  designer e Dior veren qe vjen bluzen e pambukut do mund ta vishni nen kostum me funde elegante dhe me tutu. Alexa chung nuk heziton ta perdore nen fustane elegante dhe serish arrin te kete gjithe shkelqimin e nevojshem. E premtja per mua eshte gjithmone e lehte por me jete.Bluza e pambukut dhe sheshkat jane domosdoshmeri per mbylljen e javes ndaj pse te mos i shtosh pak feminitet me nje fund full cycle keshtu veshja nuk do jete vec komode por dhe terheqese.
Miksimi i stileve por dhe loja me materialet e bejne nje veshje sa te rrezikshme aq dhe trimfuese nese le te themi shija te surprizon.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews