Wednesday, October 19, 2016

Pink Campaign from Lindex Outfit 2

Propozimi i rradhes nga Fushata PINK e LINDEX eshte dhe i preferuari im!
Eshte nje kombinim i guximshem dhe njekohsisht shume argetues qe luan si me ngjyrat ashtu dhe me materialet.Pulovra me topat roze vjen ne harmoni me pantallonat me xixa.
E kush do e besonte qe keto pantallona me xixa do i rrrinin shume mire dhe nje mami me disa kile me shume.Une u ndjeva supersexy dhe shume komfort me kete kombinim te cilit i shtova sandalet me pupla dhe syzet roze nga Dolce Gabbana.
Nje falenderim special shkon dhe per fotografen Soela Zani.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews