Saturday, October 29, 2016

Amel's Birthday

Kush na njeh e di qe une dhe binjakja ime kemi qene te njejten periudhe shtatzene dhe vajza e saj Amel ka lindur 3 jave pas Sharminit,ndaj gezimi i rradhes ishte 5 vjetori i saj.
Nje feste qe mendoj se u kenaqen me shume te rriturit sesa femijet dhe qe une smund te mos e dokumentoja. I urojme Amelit shendet e jete dhe ishalla me moter ose me vella llastica e tezes :)
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews