Friday, October 21, 2016

Together Against Breast Cancer with Lindex

Mbeshtetja e nje kauze te mire ,nder te tjera te rrit prestigjin dhe deshiren per jeten!
Kush respekton veten respekton jeten dhe ka deshire te marri fryme gjate e thelle.
Propozimi i trete nga koleksioni PINK i Lindex vjen me nje kemishe krem ngjyre roze dhe nje fund lekure ne formen A line,serish nje kombinim i pamundimshem qe garanton kenaqesi e komfort.
Nje falenderim special shkon per Lindex kompani e cila feston te shtunen date 22 ora 18:00 1 vjetorin e saj ne Tirane si dhe do keni mundesi te shikoni LIVE koleksionin i cili mendoj se do ju pelqeje shume.
Bashke shihemi neser ;)

 Photography is Courtesy of Soela Zani

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews