Thursday, October 6, 2016

Maxi Dress

Nuk ka asgje me te rehatshme dhe chic njekohsisht ne nderrimin e stineve sesa fustani i gjate me menge te gjata.Nuk del kurre nga moda dhe te jep ate shijen e zonjes se matur e cila ndihet kur hedh hapat njeri pas tjetrit.Ne nje ngjyre jeshile te erret me print bezhe nuk mund te shtoja tjeter vec pardesyne camel e canten po ashtu camel,syzet retro chic nga Kyme si dhe aksesorin fin ne qafe me te cilin jam fiksuar tashme. Nje propozim i thjeshte dhe i natyrshem i cili vjen me sheshka komode pa humbur finesen e nje gruaje.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews