Monday, October 17, 2016

Pink Campaign from LINDEX

Per disa kauza eshte me e veshtire te flasesh sesa te mos flasesh! Sidomos nese ke humbur njeriun me te dashur te jetes. Asgje nuk eshte me njesoj ndaj e vetmja thirrje qe mund ti bej motrave nenave e shoqeve eshte te bejne kontrolle te shpeshta si dhe te informohen rreth kancerit te gjirit!
Ndonjehere eshte me efikase te parandalosh sesa te kurosh ndaj shume prej nesh jane ende ne kohe!
Kompania Lindex i eshte bashkuar kauzes duke krijuar nje koleksion PINK ku 10% e te ardhurave nga shitjet e tij do shkojne ne ndihme te kerkimeve per kancerin e gjirit!
Nje arsye pse duhet ta vizitoni Lindex dhe Pink Campaign eshte sepse koleksioni eshte vertet shume i bukur.Une pata fatin te jem pjese e fushates dhe po ju sjell propozimin e pare nje fustan vishnje e erret me Deep V serafani me IN i momentit i cili vjen me nje golf pink poshte si dhe me turbanin e zi.Nje kombinim sa chic aq dhe sensual i pershtatshem per cdo moshe.
Ky falenderim vlen per Lindex si dhe per cdo zonje qe do kontribuoje me blerjet e koleksionit PINK!
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews