Tuesday, October 18, 2016

Sharmin 5-th Anniversary

Kjo padyshim eshte nje nga ditet me te lumtura te jetes time,ti mbushesh me ato ndjesi qe vertet ke frike ti ndash me te tjeret ! Nuk me besohet qe Sharmin fryu kete vit 5 qirinj dhe me duket akoma me e mrekullueshme qe ka prane vetes kaq shume familjare e miq qe e duan si dhe nje mik te ri Kokon.
Festa qe i organizuam ishte realizuar e gjitha nga vete ne dhe kesaj rradhe ishte me dress code WHITE. Ashtu sic duam te jete rruga e saj e jeses dhe shpirti i saj i bukur!
Meqenese urimet ja kemi bere qe ne shtator tani une po ju le ne atmosferen e festes dhe fotove qe flasin me shume se shkrimi.


1 comment:

  1. E embla Sharmin,camarokja e kopshtit e sidomos ledhatarja ime e vogel Gezuar 5 vjetorin ! Qofsh e lumtur gjithmon! ������������

    ReplyDelete

Total Pageviews