Thursday, October 18, 2012

BoY -friend styleNe femrat s’dime cfare duam!
Nje moment duam te jemi te pavarura e ti bejme gjerat vete,momentin tjeter ankohemi pse nuk ishe aty kur kisha nevoje .
Nje moment duam te ndihemi te forta duke I arritur gjerat me kembenguljen tone,  momentin tjeter qe I kemi I leshojme pa e lodhur fare mendjen.
E duam aq shume fitoren  qofte dhe ne ndonje debat absurd ne shtepi e mandej ndihemi te vetmuara pikerisht se fituam e ai ka ikur bashke me humbjen.
Nuk e di po kjo puna e pantallonave mua po me lodh shume,sigurisht qe sot I vesha per te sjell Boyfriend Style-n por qe e shikoj qe te ndjeren e paskam totalisht kundra J
Nuk dua te jem e forte as e pavarur dhe as fituesja  e asgjeje,dhe as vete nuk e di cfare dua...

Ndryshe nga Sharmin qe e di mire cfare do :)


11 comments:

 1. shume bukur,sidomos sharmin
  komplimenta per familjen e bukur qe ke.

  ReplyDelete
 2. Estela me pelqejne shume kombinimet e veshjeve ne pergjithesi te blogu. Gjithashtu pershkruan shume bukur dhe dukesh nje supermami. Ndonje dite do te kerkoj ndihme te me sugjerosh ndonje veshje te pershtashme per te mbuluar difektet e paslindjes, shprehja nuk kam ca te vesh me eshte bere e perditshme:)

  ReplyDelete
 3. what women want? kesaj pyetjeje akoma nuk i eshte pergjigjur njeri, as vete ne. Boyfriend jeans me pjesen me romantike siper e shprehin shume mire se si ndihesh. Meshkujt duhet te bejne ndonje kurs qe te lexojne veshjen per te kuptuar gjendjen tone shpirterore.

  ReplyDelete
 4. Cfare duam; Cfare s'duam?!!! Shume here mendoj se eshte me teper 1 zhgenjim qe i bejme vetes sone me kete duam/s'duam mendoja ajo c'ka eshte thelbi i te gjithave eshte Cfare ka ajo tjetra/ai tjetri qe une s'e kam?!!! Qofte kjo ne fitore apo humbje!!!!
  Persa i perket boy-friend style, shume here komod, por personalisht kam vene re qe jo gjithmone rrine mire, sidomos kur ulesh dhe krijohen ca rrudha e siklete ne disa pjese te trupit qe ti i thua vetes:"ne keto momente do te doja gjithcka vetem keto boy-friendit pants mos ti shihja!!!"

  ReplyDelete
 5. A thua dhe sharmin tek fotoja e fundit ka patur te njejtin mendim si une?!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ne fakt sharmin eshte me shume e perqendruar tek pjesa lart dhe duket sa pelqen mos ta shikoje te jemen me bluza veshur :)

   Delete
 6. Estela, mua personalisht me pelqejne sh boyfriend pants dhe i vesh gjithmone. Jane sh chic dhe pse jam e sigurt qe meshkujt ne pergjithesi nuk nuk i pelqejne; pra me pak fjale jame man repeller;) Ty teshkojne sh dhe Sharmin eshte super cute!

  ReplyDelete
 7. Seems like the photographer missed a couple of shots, especially towards the end:D
  Final score:
  Fashion: 200%
  Beauty: 200%
  colors: perfect!!
  Wow Factor: 200%
  Is it Super Sexy: Damn you broke my scale :D

  ReplyDelete
 8. Te vjen keq sikur te te them se kur hyjne ne kuader gonxhet e tua te pambukut, ti Sharmin behesh me shume se transparente? ;-)

  ReplyDelete
 9. tek ky posti une me shume se ty pelqej ate gocen tende qe ka dale me moskokarse se kurre me ate kostumin roze super stil

  ReplyDelete

Total Pageviews