Wednesday, October 31, 2012

My Halloween

Nese ju po mendoni se cilin personazh ka zgjedhur Sharminstyle per Halloween,gaboheni...Halloweeni im eshte ne shtepi me familjen dhe duke menduar c'punojne keto te dyja me duket mjaftueshem "i frikshem".
Por dhe ne kete Halloween s'mund te rrija pa sjelle nje propozim qe i vjen pershtat kesaj Nates se te Vdekurve dhe jane pikerisht dizenjo e thonjve e propozuar nga Prabal Gurung per Vjeshte Dimer 2013.
Dhe sigurisht qe realizimi i ketij arti apo dhe kapricos time nuk mund te jete i mundur pa ndihmen e profesionistes Jeta te ciles i shkojne gjithe meritat .

Me thoni cfare mendoni do e provonit ?!
3 comments:

 1. duhet te ambientohem me lokun e ri te blogut tend :) edhe un vendosa te ndryshoj lookun e timit :P

  mmm bukur me plq idea e ketyre thonjeve, fotot sh te bukura, eshte per te pergezuar fotgrafi ^_^ i ben zili sh sh salloneve qe len nam me foto sh pak profesionale.

  xoxo Lulu.

  ReplyDelete
 2. :))))))) shume shume bukur , eri:)))))

  ReplyDelete
 3. Patjeter qe do ta provoja, te pakten keshtu po te lesh mikun, bashkeshortin me termetet e vegjel ne shtepi, policia e gjen direkt fajtorin e krimit me ato duar!!!! Terror!!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews