Monday, October 22, 2012

You blue my mind

Ideja e postit te sotem eshte vertet ajo e nje mendje te cmendur.
Pallto me sandale?!!!
Apo pallto e gjere me Pencil skirt?!!!

Mesa duket s'kane mbetur me rregulla per te thyer me trendet e fundit,e madje dhe moti ne Tirane i vjen pershtat ketij miksimi stilesh e materialesh.

Testi i pare shkoi mese mire pati nje jehone interesimi dhe pelqimi te pranueshme ne Live Environment,nuk e di ju c'mendim keni?C'pershendetje presidenciale qe ish kjo !!!


19 comments:

 1. Edhe gjenite(shumesi i gjeni po se di a eshte tamam keshtu) jane konsideruar me raste te cmendur :)) mua stili i sotem me duket gjenial

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te falenderoj per komentin gjenial gjithashtu.:)

   Delete
 2. UNE MENDOJ QE SI E CMENDUR QE JE , JE SHUME BUKUR. MQSE CMENDURIA ESHTE E BUKUR ATEHERE LE TE CMENDEMI EDHE NE!!!!

  ReplyDelete
 3. Me pelqejne njerezit qe guxojne dhe aq me teper ata qe duken bukur pasi guxojne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dare to bare...???

   Delete
  2. how about being more daring...

   Delete
  3. Lisa te falenderoj,ky qe flet me vete po pret qe guximi te mos kete kufinj ;)

   Delete
 4. veshja e bukur por xhaketa nuk i pershtatet shume ketij stili. xhaketa me nje pale xhinse te ngushta do ishte shume me lezecem. klm. komplimenta gjithsesi

  ReplyDelete
 5. xhaketa eshte ajo gjeja qe te diferencon nga nje person tjeter i veshur me pencil skirt dhe plain shirt. look shume i arrire
  sa zili qe koha ne Tirane po mban dhe mund te vazhdoni te vishni sandalle

  ReplyDelete
  Replies
  1. ishte mendimi im gjithsesi. i pare nga kenfveshtrimi im....

   Delete
  2. Cdo mendim i juaji eshte i mirepritur. Patjeter qe do kemi mundesi ta shikojme dhe ndryshe xhaketen pse jo dhe me xhinse, por duhet ta pranoj dhe vete qe dhe mua me pelqeu miksimi i postit.

   Delete
 6. Estela, u are amazing....ke ide shum interesante :) tek kombinimi i ngjyrave nuk gabon kurre :)) je vertet me shije

  ReplyDelete
 7. cool
  http://doityourselfideas.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. You blew me away Estel.Floral ,pencil skirt great,blue coat lovely.Just notice how you combined the zip bihind the skirt with the zip at the front of the coat.Also the plaited sandels with the plaited frame around the flower on your skirt.

  ReplyDelete
 9. Une dua ta filloj nga pershendetja presidenciale, mese e merituar dhe aspak e cmendur!!!
  Persa i perket outfitit crazyness of success!!!

  ReplyDelete
 10. Me pelqen shume stili jot dhe kombinimi super :)

  ReplyDelete

Total Pageviews