Sunday, August 25, 2013

Like a baloon

Menyra me e mire per t'u ndjere e lire eshte te udhetosh. Dhe nese te duhet te udhetosh me makine per me shume se 2 ore atehere fillon e mendon cfare te vesh.
Une jam e mendimit pantallona te shkurtra dhe kanatjere pambuku nese je ne timon dhe cdo gje tjeter nese je bloggere pasagjere.
Nje alternative shume komode dhe moderne kete vere padyshim ishin Off shoulder Dresses Like a Baloon Nese ne 90 supet zbuluar erdhen me body pas trupit te ngushte tashme ne 2013 modeli i ofruar ishte prerje oversize serish me supet zbuluar.
Une jua sugjeroj fort pasi pervec udhetimit ky model ofron vertet argetim pafund eshte loje me vete te imponon te dridhesh e perdridhesh si nje balone 

Sa nga ju e zgjodhen kete vere?1 comment:

Total Pageviews