Friday, August 30, 2013

Playsuit

Cfare ndodh kur ti do te shtrosh nje dreke ne kopshtin e shtepise se plazhit.
Cfare te veshesh ne keto raste??!!

Ah dhe c'eshte me e rendesishmja kur ke dhe femije te vegjel me shume neper duar sesa neper kembe?!

Ngjyra e bardhe perjashtohet ne menyre eksplicite para dhe se te shtrohet si opsion.Sado e zonja te jesh kurre mos zgjidh te bardhen ne tavolina me femije do pendohesh shume keq.
Mendo te jete nje veshje komode me ngjyre qe jo domosdoshmerisht te tregoje cdo gjurme te femijeve qe ngjiten dhe zbresin ne trupin tend cdo 5 min.

Une vendosa te vesh nje Playsuit mendafshi qe nje zot e di sa i rehatshem eshte ne trup shume i gjere i cili me mundesonte te ulesha e ngrihesha pa menduar per veshjen.

Nje print i bukur si lekure gjarpri me kombinimin e lejlase se erret me rozen ishte pikerisht zgjedhja e nje dreke ne familje,kuptohet sandalet jane gjithnje kafet pasi vetem ato marr si "te mira" ne plazh dhe qe kombinojne me te gjitha :)

Tani nese prisni qe fotot e pushime do jene Better po ju paralajmeroj qe me shume jane Beterr if you know what that means :)3 comments:

 1. Zgjellje mesee goditur, e si do te ishte ndryshe, ke intuit brava, lepulushi i vogel sa eshte rritur, eshte bere me bucko me duket mua.<3 <. Floket keshtu me plq !!!!!!!!!!11

  ReplyDelete
 2. Vetem une mungoj aty ,ti kisha dhene nje cike me shume sharm me ate guston time ahahah ...XOXO

  ReplyDelete
 3. Nese do me pyesje si e kam kaluar une veren(edhe pse who cares about it)?!!!Flas per outfitet, une pergjigjen po e jap se fundja fundit ky blog mode dhe veshjesh eshte!!
  My top 3 list:
  1. Playsuits - gjithmone trendy & stylish, gjithmone fresket, gjithmone komfort per 1 mami
  2. Pant e shkurtra (po me terezi gjatesia, ku cm me pak apo me shume vendos kufirin e hijshmerise me banalitetin)
  3. Fustanet e gjate deri ne fund te kembeve pambuku, sidomos ato me viza tip Chanel!!!
  Mendoj dhe mesa duket jemi komplet ne linje!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews