Tuesday, August 20, 2013

Welcome Back
Ja dhe pushimet mbaruan...

Zgjedhja e sivjetshme ishte Viluni nje plazh jo shume i frekuentuar i Velipojes i cili shquhet per qetesine dhe pastertine e tij.Vendi ideal per familjet me femije te vegjel ku konsumohet ushqim bio dhe pushimet marrin kuptimin e vertete.
Largimi nga smogu i metropolit apo dhe vemendja e te tjereve,mungesa e valeve shpesh ishte dhe gjeja me e mire telefoni qe tashme binte me pak se 3 here ne dite,takimi me gjthe kusherinjte qe tashme jane bere te gjthe cifte por dhe njohjet e reja me familjet shqiptare qe jetojne e punojne jashte ishin disa elemente te pushimeve te sivjetshme.Me gjate do ju flas ne ditet ne vazhdim por qe te me falni per mungesen e gjate po ju le nen shoqerine e setit fotografik qe realizuam ne Vilun me miken time Soela Zani e cila tashme ka dhe faqen e saj qe mund ta vizitoni ketu

Ju perqafoj fort


9 comments:

 1. pa fjale te le ky set fotografik

  ReplyDelete
 2. Foto per kopertine ne Vogue :)

  ReplyDelete
 3. Yeahhhhhh she's back. Mgjepsese fotot.

  ReplyDelete
 4. Me te vertete shume engjellore qe te gjitha... lovely

  ReplyDelete
 5. Kush ka FEMRA boten KA!!!!!
  Although even the world is not enough with such pretty angels!!!

  ReplyDelete
 6. mire se erdhe e dashur. Me mungonin postet :) fotografit jane pa fjale. Ke nje familje te adhurushme.

  xoxo LULU.

  ReplyDelete

Total Pageviews