Wednesday, August 28, 2013

Pre-Wedding Thing

E keni parasysh sa kemi folur per rregullat e veshjes ne nje dasem,kini parasysh qe asnjera prej tyre nuk vlen per darken e shtepise nje nate para ceremonise.
Ne shtepi ku mblidhen familjaret e afert mund te veshesh cte duash te sillesh si te duash ...dhe ceshte me e rendesishmja te pish sa te duash.
Une zgjodha te nje fustan kemishe me kunja floriri me nje detaj te kendshem ne kurriz fillimisht me wedges e me pas me sheshka. Floket gjate gushtit i mbajta me 2 ngjyra dhe them se kam realizuar nje look te denje te nje cunaku trazovac per te cilin jam sh krenare.

 Things were getting hotter

2 comments:

  1. Zgjedhje e duhur per veshjen :)

    http://beautyenxhi.blogspot.com/

    ReplyDelete
  2. ahahah lol, e lejushme gjith kjo stravaganze (thuhet keshtu) te gjithe te lagur te pire momente familiare sh te vecanta, hhihihi nice veshja jote. Por ajo qe me goditi me shume eshte veshja e zonjes me bebushin ne krah, eshte per te kopiur, me plq shume!!!!!!!!!!!

    ReplyDelete

Total Pageviews