Thursday, May 1, 2014

1 YEAR Agon Channel

Fill pas Tapetit te Kuq te Eagle nje tjeter event i rendesishem si 1 vjetori i televizionit me te ri ne Shqiperi AGON duket se me priste :)
Duke u nisur nga vendi ku do organizohej Diesel Hall vetekuptohej qe do kishte tapet te kuq por jo detyrimisht Glam ishte nje ditelindje qe me se shumti mendohet te ishte stafi qe kish arritur ne fryrjen e qirinjve dhe miq te ketij televizioni qe ishin bere pjese gjithsesi.
Meqenese e zeza u ezaurua ne tapetin e fundit dukej se e bardha ishte zgjedhja e rradhes.
Nje krehje pak klasike me topuzin poshte dhe baluken e shtrire pa volum makeup ku rendohen buzet dhe syte qendrojne te lehte me manikyrin mjaft interesant te jeshiles se barit duket se ishin dhe truket e lookut te rradhes.Gjerdani ishte i vetmi aksesor qe do kishte peshe per te ngritur te bardhen ne nje dimension pak me te sofistikuar dhe vinte jo me kot i kombinuar me sandalen dhe canten metalike.
Nje mbremje ku miksoheshin te gjitha shijet e te gjitha gjuhet uroj e shpresoj te kem bere figure te mire :)

Fotografia Ermal Mulla
Foto me celular :)


1 comment:

Total Pageviews