Tuesday, September 2, 2014

Emma Stone Cuts her Hair

Duket sikur lajmi me i rendesishem ne showbiz pas fustanit te Angelines ishte qe Emma Stone ka prere floket dhe mire ka bere ,por une u bera xheloze se te njejten prerje po elaboroja dhe une ne koke.
Dhe tani ma hoqi ekskluzivitetin e BoB-it tim eksperimental pasi 2 bishtat jane ende aty te fshehur pas nje karfice.Por nuk po dorezohem dhe shume shpejt do e realizoj nje prerje flokesh alla Emma Stone,behuni gati per baluke dhe floket te prera drejt nen vesh. Kam dilemat e mia per ngjyren por mesa kam pare ju nuk keni entuziasmin e dikurshem per te qene pjese e komentueseve :D aq sa shume shpesh me duket sikur po flas me veten.
Kjo nuk eshte ftese per te komentuar pasi une e di qe ju jeni aty dhe ne heshtje miratoni psotimet e mia,pasi klikimet tuaja e thone kete,por sdo ishte keq sikur ndonjehere te me zgjonit me ndonje koment.
Propozimi i sotem nuk jane floket e prera por i gjithe outfiti qe per mua eshte nje mrekulli e rehatshme e thjeshte femerore. Cdo pleated skirt duhet mbajtur ne garderobe dhe te mos hiqet prej andej per asnje arsye aq me teper nese eshte Camel,ju e dini qe cdo artikull Camel eshte absolutisht i domosdoshem dhe te le pa fryme.
Ndaj nje bluze oversized e ngrire me trendafila te prere  duket qe nuk i heq aspak vleren fundit midi me pala korenti dhe kepuceve me maje korale.Ne fund syzet GUCCI  portokalli vijne vecse per te  lidhur natyrshem nje veshje sa praktike aq dhe moderne e elegante.
  Kalofshi bukur 
7 comments:

 1. Me shendet floket :) Veshja.....si gjithmone yll

  ReplyDelete
 2. eh cme bere te hap account. veshja shume e bukur por impakti qe le ti me te zeza , nuk i afrohet eksperimenteve te tua, elaboro sa te duash

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te falenderoj qe hape account per mua, dhe mos u cudit nese me shikon serish brune :) pasi une keshillat i marr seriozisht.

   Delete
 3. Po sikur te kalonim stinen qe po vjen duke ngrene 1 cokollate me lajthi?!!!
  Mos ndoshta ky outfiti i sotem eshte ndoshta nje prelud i asaj c'ka na pret?!!!
  Te pershendes.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ti si mikeshe e mire dhe fashion consultant ne distance mos nxirr sekretet ne shesh. Cokollaten ta hame e mos na embesohet shume.

   Delete

Total Pageviews