Wednesday, September 10, 2014

Red Dress No Stress

Kemi dhe pak kohe per shperthim ngjyrash dhe materiale te lehta si linoja.
Ndaj duhej shfrytezuar dielli per nje post flash me koralen e ndezur ne nje fustan vintage nen gju dhe me xhepa. Duket sikur design i fustanit ai nje kemishe oversized te ish realizuar kete sezon nderkohe qe do ju duket befasuese kur t'ju them qe fustani eshte very very old .Ndonjehere per te valorizuar nje artikull te vjeter te mjaftojne nje pale taka te ketij sezoni e keshtu do dukeni shume ne forme,me nje thyerje qe do jua kene zili pasi fustanin tuaj Old nuk do e kete vertet asnjeri pervec jush .E reja me te vjetren duhet te takohen per te shkembyer me njera tjetren shijen mbi te bukuren dhe vete vleren e saj.
3 comments:

 1. u look great. i want those sandals :)

  ReplyDelete
 2. Koralet kane ikur me kohe :D
  Por mund te te sugjeroj keto
  http://www.shoemetro.com/p-310524-braza.aspx?color=Sesame&material=Leather dhe keto
  http://www.shoemetro.com/p-314404-flambe.aspx?color=Peach/Raspberry&material=Regular%20Suede

  ReplyDelete

Total Pageviews