Thursday, September 4, 2014

Split Front Skirt

Nuk do them qe Fundet me te care para jane shume ne mode,pasi edhe ne mos qofshin kujt i duhet.
Por do them qe veshjen e sotme e kam shume perzemer,me duket mjaftueshem interesante ,e lidhur dhe sensuale,duke shfaqur nje karakter sa serioz aq lozonjar e te pabese.
Ok, jo me kot sytjenat jane zgjedhur te zeza pasi ndryshe c'kuptim do kishin takat e zeza ne kepuce apo skeleti im aq i preferuar Jil Sander.Fundi i verdhe prej damasku vjen i interpretuar shume ndryshe nga c'mund te pritej nga nje kemishe shume e gjere me papion te zi.Nuk mund te them se ishte nje zgjedhje e paramenduar as kur u ble fundi e aq me pak kur u be zgjedhja para deres se dollapit.
Ndaj mendoj se ndonjehere gjerat i duhen lene momentit te fundit,thirrjes se minutes se fundit pa bere kalkulime apo parashikime pasi i duhet nje element surprize veshjes qe te shijosh dhe ti veten.6 comments:

 1. Veshja eshte shume e bukur por une pyes veten sesa e rehatshme mund te jete ajo e cara e fundit per te mos treguar te brendshmet :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. You still have a bag to put into your legs in case of risk ;) nese qellon te ulesh dhe do te kryqezosh kembet keshilla behet edhe me e vlefshme.

   Delete
  2. Më pëlqejn shum veshjet që bëni, nuk visheni njesoj si nëpër blogjet e tjerë ose sic bën shumica që veshin patjeter ate që del ne mod dhe behen të gjith njesoj ...moden e bëni ju vetë pa qën e nevojshme të bëni veshje të cuditshme dhe pamje prej manikini .

   Delete
  3. Te falenderoj per komentin dhe me gezon pa mase qe e shikon keshtu. Mundohem te mos udhehiqem kryekeput nga trendet pasi me se shumti jane bere per te na hutuar sesa per te na ndihmuar :)Ndaj me mire ti besosh pasqyres.

   Delete

Total Pageviews