Monday, September 1, 2014

Last days of Summer


Menyra me e mire per te shijuar ditet e fundit te veres eshte te zgjedhesh per te veshur dicka qe smund ta veshesh vecse ne ditet e fundit te veres. Ose thene ndryshe kur pret te te vije fundi :).Atehere kur ke arritur ngjyren qe deshiron dhe mund ti lejosh vetes per nje lamtumire te denje me veren zgjedhja me e mire jane cocktail playsuits. Me pantallonat e shkurtra maje b... (une e thashe kete?!!!) ne motive barok me pak ndricim (kush po shef motivet) pasditet e veres marrin pak nota glam qe mos te mbetet asgje merak dhe te jesh gati per zbrazjen e palltove .Ne fakt duhet pak guxim per kete vete lejim te shpalosjes se vetes ... ja keshtu...
Edhe pse keshtu me shkrim e kendim e kam qare postin edhe pse ne kembe mbaj kepucet e endrrave Isaac Mizrahi u ngjita serish ne shtepi me bisht nder shale pasi vertet skisha nerva te degjoja komentet e tim shoqi.
E meqe tani eshte dhe ndjekes i blogut po ja le stafeten atij...dhe ju ;)2 comments:

  1. Yt shoq ka pasur te drejte. Paraqet rrezik publik aq e mire sa je bere. ☺️☺️☺️

    ReplyDelete

Total Pageviews