Monday, January 26, 2015

Total Leather Look

E keni menduar ndonjehere te visheni me lekure nga koka te kembet dhe te mos i hipni motorrit,perkundrazi te jeni ende shume femerore  dhe trendy?
Nuk me besoni ?!!
As une nuk do e besoja veten time deri sot...
Bluza e lekures me efektin e te cares apo rrjeposures kish mbi nje vit varur ne dollap dhe priste qe personazhi ne fjale ta vishte.Por personazhi kish vendosur ta vishte kur te dobesohej pak e keshtu kaloi viti.
Meqenese personazhi jo vetem nuk u dobesua por mund te themi  dhe u shendosh atehere ju trash dhe truri dhe sot vendosi qe ate lekuren e rrjeposur ta perdorte.
Zgjodhi fundin kembane te cilin me mburrje e thote qe e ka krijim te sajin bluzen e lekures kepucet e lekures dhe xhaketen e lekures,por personazhi smund te beje zgjedhje kaq te varfra :D
Secili nga keta artikuj kane nga nje sekret qe ne fund rezulton te lidhet e te kthehet ne melodi,edhe pse materialet jane te serta e lekure.
Fundit kembane i vjen pershtat nje crop top me menge te gjata e nese leshi i bardhe i trikos  kombinon me leshin e xhaketes duke thyer pak materialin e ftohte duket se nevojitet dhe dicka metalike si takat e clutchin qe i keni pare disa here bashke,poooor PO
Po shikoni sakte Rihanna e Olivia Lena dhe Ana Chiara dhe Rita jane Dior Soreal pasqyraaaa dhe jane te MUA.
Ndoshta dhe arsyeja qe mezi prisja te zbardhej dita ishte pikerisht  te vija keto syze,edhe pse nuk kish asnje rreze dielli e filloi te pikonin ca pika shiu mua as me shkonte ndermend t'i hiqja nga syte.
Tani vertet ne motorr nuk hipa ama pasqyrat me lekure i kombinova :)
5 comments:

 1. I totally love this look! yll bote... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. thanks a lot i really appreciate your comments even though i dont reply always :)

   Delete
 2. yll bote..je dhe shume e bukur..hidh ndonje gje te shop my closet

  ReplyDelete

Total Pageviews