Thursday, September 17, 2015

Black Shirt Dress

Nese do ish per mua,do vishja kemisha fustan cdo dite. I adhuroj vertet pikerisht sepse ndihesh rehat e seksi ne to,por dhe sepse njerzit te shikojne te cuditur kur kemisha jote tashme eshte dhe fustan. Nese ne postet e meparshme i keni pare me atlete apo espadrilles sot vendosa qe kete kemishe fustan ta sillja me taka pikerisht sepse ishte e zeze keshtu do krijoja dhe nje total black ndryshe. Elegances qe mund ti shtojne takat ketij outfiti vendosa ta rrezikoj me krehjen gjysemtufe qe jo te gjithe e pelqejne,por sic thashe mua me pelqen me shume te me shikojne te habitur sesa te mahnitur. 

1 comment:

  1. Nice outfit, sidomos zyzet,,, te cilat i japin kontrast veshjes !

    ReplyDelete

Total Pageviews