Tuesday, September 15, 2015

Button High Waisted Pants


Mos guxoni te merreni me nje mam qe eshte zgjuar ne 6 kaq po ju them si fillim. Pastaj si vazhdim nuk kerkoj aspak meshiren tuaj ne komente apo gjykime vecse mu dha ky rol kaq i mrekullueshem e impenjiv. Vetem pse duhet te shoqerosh femijet e te arrish dhe ne orar ne pune,vetem pse gjithe javen je marre me libra mbeshtjellese e mjete shkollore vetem pse te jane drejtuar 100 pyetje vetem ne javen e fundit per librat fletoret etiketat rrobat kepucet perpareset, kjo ste jep aspak te drejten te jesh e lodhur apo e pakenaqur. Vetem sepse ne mengjes mund ndonje dite thashe muuund te harrosh te lash dhembet apo te zbresesh me bigudina ne koke te terheqesh 13 canta e 16 celesa kjo serish nuk justifikon pamjen tende per te ardhe keq. Ti duhet te presesh partnerin i cili mos o zot te mos e gjeje shtruar ta shoqerosh si sonambul ndersa ben rezumene e dites e ushqehet e ne fund mos ke harruar gje detyrat e shtepise ?!!!! Ne fund vetem pse parukieri jot mashkull perton te zgjohet kjo kurrsesi nuk eshte arsye per te mos bere nje post me ritmin marramendes te javes se pare te shkolles. Dhe ne gjithe kete zallamahi provoni te gjeni kush te thote Ej direkt nga kremastari i ke veshur pantallonat ?! Kolegia motra shoqja te gjitha femraaaa...

1 comment:

  1. Ne fakt teksa te shohim gjithnje tek pozon per te percjelle shijen, tendencat me veshjet e tua...aspak nuk mund ta mendosh qe je thjesht nje "blogere"..por nje mama,bashkeshorte dhe donna di carriera-me kohe te plote.;)

    ReplyDelete

Total Pageviews