Sunday, September 27, 2015

Curly Hair


Gjeja me e mire per tu bere gjate nderrimit te stineve eshte padyshim ndryshimi i flokeve. Pas nje vere te nxehte edhe floku ka nevoje per pak rehabilitim ndaj perkujdesje maksimale per ta kthyer ne nje gjendje te shendetshme do te thote prerje pse jo dhe ndryshim ngjyre...erresim.
Sezoni na propozon baluke dhe gjatesi der te shpatullat duket se Dakota dhe Sienna kane marre gjithe vemendjen ne First Rows te sfilatave por une nuk kam kopjuar asnjeren. Mua ka kohe qe zemren ma ka rrembyer nje modele qe ndoshta per shume prej jush nuk eshte shume e njohur ajo quhet Mica Arganaraz, modeli i saj i flokeve curly me balluke nje stil retro i viteve 80 duket si modeli me cool i momentit very boyish dhe stylish ne te njejten kohe.
Ndaj si cdo model i ri flokesh edhe ky smund te mos festohej me nje set fotografik nga mikja dhe fotografja e mirenjohur Soela Zani e cila duket se nuk surprizohet me nga une por thjesht me lutet te mos ndryshoj me se nuk ka taksirat me me fotografu cdo jave lol.
Ne pritje te komenteve tuaja per modelin dhe fotot, shpresij tju pelqejne sa mua.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews