Tuesday, September 29, 2015

Skinny Scarves for everybody

Pervecse blogere ata qe me njohin e dine qe jam dhe motra e Ezelit :) ose te pakten keshtu na duket ne vellai jone i cili kete vit mbushi 35 vjec.Ne ditelindjen e tij smund te mos sillja nje trend qe ka pushtuar vjeshten Shallat e ngushte,edhe pse ne e realizuam te seti prape duket se une skam te ngopur me kete trend (i cili eshte dhe keshille e nje mikeshe qe une vleresoj pafund per stilin e saj mature)

Nderkohe Ezelit tone qe na mblodhi ( e te cilin keto gjera e modes e bezdisin pa mase )  i urojme nga zemra te behet 100 e te kete nje jete te lumtur plot shendet fat mbaresi e me te mirat e kesaj bote!
Sigurisht dhe me nje CUN !

Me shume gezim u mblodhem dhe kete vit per t'ja uruar dhe kuptohet per ta fotografuar kete moment qe ta ruajme gjate ne memorie,e nese gjithe femrat e shtepise kishin zgjedhur trendin Sneakers! une dhe mami krushka patjeter duhet te ishim on heels edhe ne nje lendine me bar :)
Vellai nderkohe  na ka premtuar se 50 vjetorin do e bejme te kopshti i viles se tij dhe ne urojme qe ta realizoje para te 50-ve.Ndoshta eshte blogu deri atehere ku i dihet ...

P.S Ju kerkojme ndjese per numrin e laaarte te fotove por kjo eshte dhe menyra me eficente per t'ja shperndare familjes (te cileve do t'ju lutesha te mos i thoni KURRE nese i takoni  se ku ju kam pare ?!!:D VIPI ketu jam une ata as vete nuk e di pse i nxjerr ne blog keta hahahahaha )


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews