Tuesday, September 22, 2015

T & Jeans


Cfare mund te jete me komode dhe njekohsisht e kohes pavarsisht viteve e trendeve qe leme pas?!
Xhinset me Tshirt jane te pakoha,nje kombinim i cili duket shume thelbesor e duke pare fashion bloggers ne javet e modes kupton se vertet ky kombinim nuk do mungoje asnjehere.
E meqenese ne kete blog nuk keni pare shume shpesh xhinse,ndoshta eshte koha per nje rifreskim. Risia kete sezon me shume se xhinset kane qene kombinimet e disa lloj xhinsi ne nje artikull te vetem qofte kjo xhakete fund apo pantallona.
Ndaj dhe une nuk mund ti rezistoja kurrsesi ketyre xhinseve Mom Style me 2 ngjyra.Nje Tshirt i bardhe me shkrimin Parental Advisary i cili erdhi nje vit me pare per 1000 usd nga Alexander Wang dhe per vetem 20 apo 30 mije leke nga Asos e Zara dukej se priste vetem kete postim.
Sheshkat e me saktesisht shapkat duket se ishin kryefjala e kesaj vere e duke ndjekur sfilatat e shtatorit mund te themi qe jo vetem... edhe vera tjeter do jete bujare me kembet tona :)


4 comments:

 1. Estel je dobsuar sh...tlt na thuaj si..awesome outfit si gjitmon po do ta preferoja pa kapele

  ReplyDelete
 2. Estel je dobsuar sh...tlt na thuaj si..awesome outfit si gjitmon po do ta preferoja pa kapele

  ReplyDelete
 3. Cdo gja e jotja me pelqen te shkon cdo gja

  ReplyDelete
 4. Cdo gja e jotja me pelqen te shkon cdo gja

  ReplyDelete

Total Pageviews