Friday, March 11, 2016

Bomber

Eshte shume interesant fakti sa shpejt katapultohet nje artikull ne Top te Must Listes.
E tille eshte per momentin xhaketa Bomber.Ajo ka qene ne fokus te cdo reviste mode ne qender te fotove me te mira ne Fashion Weeks.Ajo gjen perdorim te perditshem dhe eshte e mundur ta kombinosh si me stilin sport po ashtu dhe sport chic me funde e fustane.
Xhaketat me te lakmuara Bomber te momentin jane ato me qendisma,por nese doni te jeni ndryshe rrymes dhe nje bomber njengjyresh eshte super cool.Varianti Kaki dhe i Zi jane 2 opsionet me te kombinueshme ndaj dhe ne postin e sotem kemi shkuar per nje zgjedhje te thjeshte.
Nje veshje Total Black per nje look very casual me thyerje te portokallise vjen me golfin klasik dhe me pantallonat me gjunje the prere.
Syzet e momentin kane vetem nje specifike ato kane xhama Superflat  te sheshte si nje pasqyre.
Ashtu si Dior edhe Celine solli versionin e saj i cili duket super cool me Xhaketen Bomber!
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews