Tuesday, March 22, 2016

Slip Dress

Kisha kohe qe e mendoja te sillja ne blog nje fustane kemishe nate por cdo here e shtyja me pretekstin le te ngrohet ca apo aq me mire te marrim pak ngjyre e te kemi hequr ca kile.
Dhe ndersa fustani rrinte varur ne dollap asnjeri nga faktoret nuk mu duk bindes per pritjen.
Ndonjehere gjerat e mira vijne pa pritur gjate dhe te mjafton te mos mendosh asgje qe te krijosh dicka sa te guximshme aq dhe te bukur.

Photography is courtesy of Soela Zani
  

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews