Sunday, March 20, 2016

Striped Pants

Ndonjehere mjafton qe ngjyrave tuaja neutrale ti shtoni ndonje vije serish me ngjyre neutrale por dhe me pak ngacmim lejlaje.Veshja e sotme eshte nje opsion sa elegant aq edhe i pamundimshem qe vjen ne nje kombinim shume te thjeshte.Pantallonat me vija thyejne disi monotonine dhe te japin mundesi te luash me aksesoret vethe serish vertikale oren me nje rrip  te holle dhe lejla si dhe canten colorblock.


2 comments:

  1. Mendoja që nuk mund të kombinohej cameli me stripes aq më pak purple por ja që tek ti duken perfect. As always. Thnx for the inspiration.

    ReplyDelete
  2. Mendoja që nuk mund të kombinohej cameli me stripes aq më pak purple por ja që tek ti duken perfect. As always. Thnx for the inspiration.

    ReplyDelete

Total Pageviews