Thursday, March 17, 2016

Carpisa Opening

Te jesh bloger kerkon nder te tjera dhe te jesh prezente ne aktivitete promovimi e perurimi sic ishte dhe hapja e dyqanit te ri te Carpises ne M Shyri. Koleksioni siguronte nje game shume te gjere cantash simpatike ne gjithe nuancat e ngjyrave te forta por dhe ato pastel. Cmimet e Carpises jane vertet konkurrese dhe zgjedhja te behet mjaft e thjeshte ne brandin italian.
Outfiti i rradhes per mua ishte nje veshje sa e thjeshte aq dhe e plotesuar. Fjongo e ngrire ne qafe mund te konsiderohet si elementi surprize i veshjes pasi vjen ne linje me printin e palltos dhe i rri fare mire veshjes se zyres dhe takimit te pasdites me Carpisen. Aksesoret Camel jane gjithnje zgjedhja e duhur! Me nje kapje flokesh natyrale dhe make up natyral askush s'do bente figure te keqe.

Photography is Courtesy of Revista Class
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews